Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin Flexi PD1080 H2 / PD1200 H1 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin Flexi PD1080 H2 / PD1200 H1 yhteensopiva akku 2000mAh
Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitFlexi PD1080 H2 PD1200 H1 Z-PD1200Korvattavat Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut90584779
In stock
- SKU
- CS-BKD120VX
38,95 €
Kuvaus / Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin Flexi PD1080 H2 / PD1200 H1 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Black&Decker pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta …
More Information
| SKU | CS-BKD120VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162353 |
| Korvaa | 90584779 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 113.00 x 44.00 x 22.80mm x 2 pcs |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review