Black & Decker LBXR12 Li-ion 12 V akku 2000 mAh
calcActive())">
Black & Decker LBXR12 Li-ion 12 V akku 2000 mAh
Black & Decker yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Black & Decker malleihin: Black & Decker BDCDMT112 EGBL108 GBL108KB GKC108 HPL106 HPL10IM HPL10RS LDX112 LDX112C PSL12Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker alkuperäisakut:LBXR12 BL1110 BL1310 BL1510 LB12 LBX12
In stock
- SKU
- CS-BPX120PX
39,95 €
Kuvaus / Black & Decker LBXR12 Li-ion 12 V akku 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BPX120PX |
|---|---|
| EAN | 4894128082927 |
| Mitat | 49.50 x 49.00 x 92.65mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | LBXR12 / BL1110 / BL1310 / BL1510 / LB12 / LBX12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review