Black & Decker LB20 Li-ion 20 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Black & Decker LB20 Li-ion 20 V akku 1500 mAh
Black & Decker yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Black & Decker malleihin: Black & Decker BDCDMT120 CHH2220 LCS120 LDX120C LDX120SB LGC120 LHT2220 LLP120 LPHT120 LST120 LST220 LSW20 SSL20SB SSL20SB-2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker alkuperäisakut:LB20 LBX20 LBXR20
In stock
- SKU
- CS-BPL120PW
53,95 €
Kuvaus / Black & Decker LB20 Li-ion 20 V akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BPL120PW |
|---|---|
| EAN | 4894128078227 |
| Mitat | 119.60 x 76.12 x 51.60mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | PCC680L / PCC681L / PCC682L / PCC685L / PCC685LP |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 30Wh |
| Jännite | 20 V |
Stocks
Write Your Own Review