Black & Decker BDCDMT120, CHH2220, LCS120 Työkalun Akku
calcActive())">
Black & Decker BDCDMT120, CHH2220, LCS120 Työkalun Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Black & Decker akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
BDCDMT120 CHH2220 LCS120Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:LB20 LBX20 LBXR20
In stock
- SKU
- CS-BPL120PH
59,95 €
Kuvaus / Black & Decker BDCDMT120, CHH2220, LCS120 Työkalun Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BPL120PH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113492 |
| Mitat | 119.60 x 76.12 x 70.82 mm |
| Korvaa | FMC687L |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 100Wh |
| Jännite | 20 V |
Stocks
Write Your Own Review