Black & Decker A1712 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
calcActive())">
Black & Decker A1712 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
Black & Decker yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Black & Decker malleihin: Black & Decker BD12PSK BDBN1202 BDG1200K BDGL12K BDID1202 CD1200SK CD12SFK CDC1200K CDC120AK CDC120ASB CP122K CP122KB CP12K CP12KB EPC126 EPC126BK
EPC12CA EPC12CABK HP122K HP122KD
HP126F2B HP126F2K HP126F3B HP126F3K
HP126FBH HP126FSC HP126FSH HP126K
HP128F3B HP12K HP12KD HP9019K
HPD1200 HPD1202 HPD1202KF HPD12K-2
KC2000FK PS122K PS122KB PS12HAK
SS12 SX3000 SX3500 SX5000 XD1200
XD1200K XTC12IK XTC12IKHTämä akku korvaa ainakin seuraavat Black & Decker alkuperäisakut:A12 A12-XJ A12EX A1712 B-8315 BD-1204L BD1204L BPT1047 FS120B FS120BX FSB12 HPB12
In stock
- SKU
- CS-BPS712PW
43,95 €
35,95 €
Kuvaus / Black & Decker A1712 Ni-MH 12 V akku 1500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-BPS712PW |
|---|---|
| EAN | 4894128063261 |
| Mitat | 109.75 x 79.55 x 62.20mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | FS120B / FSB12 / HPB12 / A18 / FS180BX / FS18BX / FS18FL / FSB18 / NST2118 / FS140BX |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 18Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review