Bissell pölynimurin tai robotti-imurin 2880 / 28801 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Bissell pölynimurin tai robotti-imurin 2880 / 28801 yhteensopiva akku 3000mAh
Bissell pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit2880 28801 28802 28806 2880A 2880B 2880C 2880D 2880K 2880Q 2880T 2880WKorvattavat Bissell pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut
In stock
- SKU
- CS-ERV194VX
31,95 €
Kuvaus / Bissell pölynimurin tai robotti-imurin 2880 / 28801 yhteensopiva akku 3000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bissell pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
More Information
| SKU | CS-ERV194VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140542 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 78.78 x 42.24 x 42.10mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review