Bissell pölynimurin tai robotti-imurin 1605 / 16052 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Bissell pölynimurin tai robotti-imurin 1605 / 16052 yhteensopiva akku 2600mAh
Bissell pölynimurin tai robotti-imurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit1605 16052 16058 16059 1605A 1605C 1605R 1605W 1974 2142Korvattavat Bissell pölynimurin tai robotti-imurin alkuperäisakut4ICR19/65
In stock
- SKU
- CS-PHC881VX
34,95 €
Kuvaus / Bissell pölynimurin tai robotti-imurin 1605 / 16052 yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bissell pölynimurin tai robotti-imurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
More Information
| SKU | CS-PHC881VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151661 |
| Korvaa | 4ICR19/65 / 1607381 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 37.44Wh |
| Mitat | 135.60 x 37.20 x 19.30mm |
Stocks
Write Your Own Review