Bird SH-36s akku 10400mAh
calcActive())">
Bird SH-36s akku 10400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bird mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BSH360SL
148,95 €
125,95 €
Kuvaus / Bird SH-36s akku 10400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-BSH360SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141709 |
| Korvaa | 3S4P/LIC18650-22C PCM |
| Kapasiteetti (mAh) | 10400mAh / 115.44Wh |
| Mitat | 199.38 x 49.72 x 38.40mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review