Besam Automaattinen lukko CUD300 akku 1500mAh
calcActive())">
Besam Automaattinen lukko CUD300 akku 1500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Besam lukkojen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BUS300SL
60,95 €
Kuvaus / Besam Automaattinen lukko CUD300 akku 1500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lukkojen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännö…
More Information
| SKU | CS-BUS300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146360 |
| Korvaa | 15070 / 65500 / 3365000 / 738610 / 15VREAAL7008 / 15VREAAL / 80100201 / 787106 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 27Wh |
| Mitat | 71.10 x 49.20 x 43.10mm |
| Jännite | 18 V |
Stocks
Write Your Own Review