Amico puhelimen yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Amico puhelimen yhteensopiva akku 1200mAh
Amico puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitKorvattavat Amico puhelimen alkuperäisakutW77
In stock
- SKU
- CS-JTP127SL
15,95 €
Kuvaus / Amico puhelimen yhteensopiva akku 1200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Amico puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-JTP127SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128100089 |
| Korvaa | W77 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review