Beghelli hätävalaistus 415393001 / N93201LG yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Beghelli hätävalaistus 415393001 / N93201LG yhteensopiva akku 2000mAh
Beghelli hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit415393001 N93201LGKorvattavat Beghelli hätävalaistus alkuperäisakut98100137
In stock
- SKU
- CS-BHL415LS
23,95 €
Kuvaus / Beghelli hätävalaistus 415393001 / N93201LG yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Beghelli hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-BHL415LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199106 |
| Korvaa | 98100137 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 53.20 x 27.50 x 27.50mm*2 |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review