Beats Studio 2.0 akku 560mAh / 2.07Wh
calcActive())">
Beats Studio 2.0 akku 560mAh / 2.07Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Beats langattomien kuulokkeiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BST200SL
17,95 €
Kuvaus / Beats Studio 2.0 akku 560mAh / 2.07Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-BST200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117285 |
| Korvaa | AEC643333 / PA-BT05 |
| Kapasiteetti (mAh) | 560mAh / 2.07Wh |
| Mitat | 31.58 x 31.90 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review