Beafon SL650 akku 800mAh
calcActive())">
Beafon SL650 akku 800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Beafon matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BES650SL
17,95 €
Kuvaus / Beafon SL650 akku 800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-BES650SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085447 |
| Korvaa | SL650 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 52.13 x 42.78 x 4.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review