Bea-fon puhelimen SL651 / SL651a yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen SL651 / SL651a yhteensopiva akku 900mAh
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSL651 SL651aKorvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakutSL651a
In stock
- SKU
- CS-BSE651SL
14,95 €
Kuvaus / Bea-fon puhelimen SL651 / SL651a yhteensopiva akku 900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-BSE651SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128199205 |
| Korvaa | SL651a |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 51.30 x 42.60 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review