Bea-fon puhelimen SL645 / SL645 Plus yhteensopiva akku 1300mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen SL645 / SL645 Plus yhteensopiva akku 1300mAh
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSL645 SL645 PlusKorvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakutICP5/44/55 SL645/SL645PLUS
In stock
- SKU
- CS-BES645SL
16,95 €
Kuvaus / Bea-fon puhelimen SL645 / SL645 Plus yhteensopiva akku 1300mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-BES645SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192497 |
| Korvaa | ICP5/44/55 / SL645/SL645PLUS |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 59.35 x 45.80 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review