Bea-fon puhelimen M5 / M5_EU001B yhteensopiva akku 1900mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen M5 / M5_EU001B yhteensopiva akku 1900mAh
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitM5 M5_EU001B M5 PremiumKorvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakutM5
In stock
- SKU
- CS-BEM500SL
16,95 €
Kuvaus / Bea-fon puhelimen M5 / M5_EU001B yhteensopiva akku 1900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-BEM500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205807 |
| Korvaa | M5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.22Wh |
| Mitat | 88.10 x 58.00 x 4.20mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review