Bea-fon puhelimen AL550 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Bea-fon puhelimen AL550 yhteensopiva akku 1200mAh
Bea-fon puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAL550Korvattavat Bea-fon puhelimen alkuperäisakutSL550
In stock
- SKU
- CS-BEL550SL
17,95 €
15,95 €
Kuvaus / Bea-fon puhelimen AL550 yhteensopiva akku 1200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-BEL550SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210894 |
| Korvaa | SL550 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 54.20 x 34.30 x 7.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review