Bea-fon älypuhelinten AL560 yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
Bea-fon älypuhelinten AL560 yhteensopiva akku 1600mAh
Bea-fon älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAL560Korvattavat Bea-fon älypuhelinten alkuperäisakutAL560
In stock
- SKU
- CS-BEA560SL
21,95 €
Kuvaus / Bea-fon älypuhelinten AL560 yhteensopiva akku 1600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bea-fon älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-BEA560SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173762 |
| Korvaa | AL560 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 59.60 x 38.80 x 7.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review