Baofeng BF-666S, BF-666-S, BF-777S akku 900mAh / 3.33Wh
calcActive())">
Baofeng BF-666S, BF-666-S, BF-777S akku 900mAh / 3.33Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Baofeng radiopuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BAF661TW
24,95 €
Kuvaus / Baofeng BF-666S, BF-666-S, BF-777S akku 900mAh / 3.33Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-BAF661TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131472 |
| Korvaa | BP-011 / BL-1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 85.00 x 52.95 x 14.54mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review