Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden BeoPlay H4 yhteensopiva akku 600mAh
calcActive())">
Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden BeoPlay H4 yhteensopiva akku 600mAh
Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitBeoPlay H4Korvattavat Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutAHB622540PMT-02 643826 1643874 BO1643826 BO1643874
In stock
- SKU
- CS-BOH400SL
15,95 €
Kuvaus / Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden BeoPlay H4 yhteensopiva akku 600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
More Information
| SKU | CS-BOH400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182566 |
| Korvaa | AHB622540PMT-02 / 643826 / 1643874 / BO1643826 / BO1643874 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 42.00 x 25.00 x 6.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review