Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden Beoplay EQ Charging Case yhteensopiva akku 450mAh
calcActive())">
Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden Beoplay EQ Charging Case yhteensopiva akku 450mAh
Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitBeoplay EQ Charging CaseKorvattavat Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut102026
In stock
- SKU
- CS-BOH102SL
14,95 €
Kuvaus / Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden Beoplay EQ Charging Case yhteensopiva akku 450mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta aku…
More Information
| SKU | CS-BOH102SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194132 |
| Korvaa | 102026 |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Mitat | 25.90 x 19.20 x 9.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review