Bang & Olufsen langattoman puhelimen Beocom 5 yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Bang & Olufsen langattoman puhelimen Beocom 5 yhteensopiva akku 900mAh
Bang & Olufsen langattoman puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitBeocom 5Korvattavat Bang & Olufsen langattoman puhelimen alkuperäisakut3160585
In stock
- SKU
- CS-BEC500CL
16,95 €
Kuvaus / Bang & Olufsen langattoman puhelimen Beocom 5 yhteensopiva akku 900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bang & Olufsen langattoman puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
More Information
| SKU | CS-BEC500CL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141976 |
| Korvaa | 3160585 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 50.56 x 34.17 x 6.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review