Bang & Olufsen BeoPlay H7, BeoPlay H8, BeoPlay H9 akku 650mAh / 2.41Wh
calcActive())">
Bang & Olufsen BeoPlay H7, BeoPlay H8, BeoPlay H9 akku 650mAh / 2.41Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bang & Olufsen langattomien kuulokkeiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BPH800SL
17,95 €
Kuvaus / Bang & Olufsen BeoPlay H7, BeoPlay H8, BeoPlay H9 akku 650mAh / 2.41Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-BPH800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122647 |
| Korvaa | 56467 201 012 / 1973822 / PLB-103 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 39.80 x 35.50 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review