Bang & Olufsen BeoLit 15, BeoLit 17, BeoPlay A2 akku 3400mAh
calcActive())">
Bang & Olufsen BeoLit 15, BeoLit 17, BeoPlay A2 akku 3400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bang & Olufsen kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-BNL150XL
41,95 €
Kuvaus / Bang & Olufsen BeoLit 15, BeoLit 17, BeoPlay A2 akku 3400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-BNL150XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134039 |
| Korvaa | J406/ICR18650NH-2S |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 132.05 x 22.20 x 18.50mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review