Avaya MM588 akku 950mAh
calcActive())">
Avaya MM588 akku 950mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Avaya kotipuhelimen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-AYM558CL
22,95 €
Kuvaus / Avaya MM588 akku 950mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
More Information
| SKU | CS-AYM558CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056089 |
| Korvaa | 4.998.020.274 |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 61.28 x 50.19 x 10.21mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review