AUTOKEYSPROTOOL diagnostiikkatyökalun CK-100 yhteensopiva akku 2900mAh
calcActive())">
AUTOKEYSPROTOOL diagnostiikkatyökalun CK-100 yhteensopiva akku 2900mAh
AUTOKEYSPROTOOL diagnostiikkatyökalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCK-100Korvattavat AUTOKEYSPROTOOL diagnostiikkatyökalun alkuperäisakut755060PVT
In stock
- SKU
- CS-ACK100SL
21,95 €
Kuvaus / AUTOKEYSPROTOOL diagnostiikkatyökalun CK-100 yhteensopiva akku 2900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AUTOKEYSPROTOOL diagnostiikkatyökalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
More Information
| SKU | CS-ACK100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181576 |
| Korvaa | 755060PVT |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 10.73Wh |
| Mitat | 62.50 x 50.00 x 8.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review