Asus ZenPad 3S 10 LTE / Z500KL / ZenPad Z10L akku 7700mAh
calcActive())">
Asus ZenPad 3S 10 LTE / Z500KL / ZenPad Z10L akku 7700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-AUP500SL
34,95 €
Kuvaus / Asus ZenPad 3S 10 LTE / Z500KL / ZenPad Z10L akku 7700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-AUP500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150169 |
| Korvaa | C12P1602 / 0B200-02110100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7700mAh / 29.65Wh |
| Mitat | 145.10 x 139.00 x 2.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review