Asus ZB633KL, ZenFone Max M2, ZenFone Max M2 Dual SIM akku 3900mAh
calcActive())">
Asus ZB633KL, ZenFone Max M2, ZenFone Max M2 Dual SIM akku 3900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-AUM200SL
22,95 €
Kuvaus / Asus ZB633KL, ZenFone Max M2, ZenFone Max M2 Dual SIM akku 3900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-AUM200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147039 |
| Korvaa | C11P1805(1ICP4/67/87) |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 87.34 x 66.16 x 3.85mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review