Asus ZA550KL, ZenFone Live L1, ZenFone Live L1 Dual SIM akku 3000mAh
calcActive())">
Asus ZA550KL, ZenFone Live L1, ZenFone Live L1 Dual SIM akku 3000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-AUZ100SL
23,95 €
Kuvaus / Asus ZA550KL, ZenFone Live L1, ZenFone Live L1 Dual SIM akku 3000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-AUZ100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148081 |
| Korvaa | C11P1709 1ICP5/59/76 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 76.40 x 58.26 x 4.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review