Asus V2, V2J, V2Je akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus V2, V2J, V2Je akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
V2 V2J V2JeTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:70-NL51B1000M 90-NL51B1000 A32-V2
In stock
- SKU
- CS-AUV2NB
64,95 €
Kuvaus / Asus V2, V2J, V2Je akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUV2NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024491 |
| Mitat | 210.98 x 41.20 x 20.78mm |
| Korvaa | A32-V2 / 90-NL51B1000 / 70-NL51B1000M |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review