Asus Transformer Pad TF501T akku 4050mAh
calcActive())">
Asus Transformer Pad TF501T akku 4050mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-AUF501SL
43,95 €
Kuvaus / Asus Transformer Pad TF501T akku 4050mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-AUF501SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136118 |
| Korvaa | C11P1308 / 0B200-00620100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 14.99Wh |
| Mitat | 140.10 x 68.68 x 3.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review