Asus Transformer Pad TF500T Tabletin Akku
calcActive())">
Asus Transformer Pad TF500T Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
Transformer Pad TF500TTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:C21-TF500T
In stock
- SKU
- CS-AUF510SL
40,95 €
Kuvaus / Asus Transformer Pad TF500T Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUF510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110033 |
| Mitat | 212.90 x 94.90 x 3.25 mm |
| Korvaa | C21-TF500T |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 24.42Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review