Asus Transformer Book T200TA akku 4900mAh
calcActive())">
Asus Transformer Book T200TA akku 4900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-AUT200SL
53,95 €
Kuvaus / Asus Transformer Book T200TA akku 4900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-AUT200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120230 |
| Korvaa | C21N1334 / 0B200-00870000 / 0B200-00870200 / 0B200-00870300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 37.24Wh |
| Mitat | 149.00 x 124.80 x 3.80mm |
| Jännite | 7,6 V |
Stocks
Write Your Own Review