Asus T300CHI-F1-DB, T300LA-13NB02W1M28011, T300LA-BB31T akku 6750 mAh
calcActive())">
Asus T300CHI-F1-DB, T300LA-13NB02W1M28011, T300LA-BB31T akku 6750 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
T300CHI-F1-DB T300LA-13NB02W1M28011 T300LA-BB31TTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:0B200-00570000 C22N1307
In stock
- SKU
- CS-AUT300NB
69,95 €
Kuvaus / Asus T300CHI-F1-DB, T300LA-13NB02W1M28011, T300LA-BB31T akku 6750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AUT300NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098881 |
| Mitat | 192.53 x 165.10 x 5.23mm |
| Korvaa | C22N1307 / 0B200-00570000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6750mAh / 49.95Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review