ASUS näppäimistön tai hiiren ROG Chakram yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
ASUS näppäimistön tai hiiren ROG Chakram yhteensopiva akku 800mAh
ASUS näppäimistön tai hiiren yhteensopiva akku – sopivat laitemallitROG ChakramKorvattavat ASUS näppäimistön tai hiiren alkuperäisakutFT802540P
In stock
- SKU
- CS-AUR300SL
16,95 €
Kuvaus / ASUS näppäimistön tai hiiren ROG Chakram yhteensopiva akku 800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ASUS näppäimistön tai hiiren -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-AUR300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180999 |
| Korvaa | FT802540P |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 41.00 x 24.60 x 8.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review