Asus ME301T-A1, MeMO Pad ME301T, MeMO Pad ME301T 16GB Tabletin Akku
calcActive())">
Asus ME301T-A1, MeMO Pad ME301T, MeMO Pad ME301T 16GB Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus tablettien kanssa:
ME301T-A1 MeMO Pad ME301T MeMO Pad ME301T 16GBTämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus tablettien alkuperäisakut:C11-ME301T C11-TF400CD C21-TF400CD
In stock
- SKU
- CS-AME370SL
29,95 €
Kuvaus / Asus ME301T-A1, MeMO Pad ME301T, MeMO Pad ME301T 16GB Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AME370SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072355 |
| Mitat | 163.00 x 82.00 x 3.30mm |
| Korvaa | C11-TF400CD / C21-TF400CD / C11-ME301T |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review