Apple Macbook Air 11" MC506 A1375 Unibody akku 4800 mAh musta
calcActive())">
Apple Macbook Air 11" MC506 A1375 Unibody akku 4800 mAh musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple kannettavien tietokoneiden kanssa:
MacBook Air 11" A1370 2010MacBook Air 3.1 Late 2010MC505LL/A 1.4 GHz Core 2 DuoMC506LL/A 1.4 GHz Core 2 DuoMC506LL/A BTO 1.6 GHz Core 2 Duo
In stock
- SKU
- CS-AM1375NB
79,95 €
Kuvaus / Apple Macbook Air 11" MC506 A1375 Unibody akku 4800 mAh musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AM1375NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128088684 |
| Mitat | 285.85 x 128.04 x 6.42mm |
| Korvaa | A1375 / 661-5736 / 020-6920-B |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 35.04Wh |
| Jännite | 7,3 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|---|---|
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review