Apple langattomien kuulokkeiden AirPods 2 Charging Case / AirPods Charging Case yhteensopiva akku 390mAh
calcActive())">
Apple langattomien kuulokkeiden AirPods 2 Charging Case / AirPods Charging Case yhteensopiva akku 390mAh
Apple langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAirPods 2 Charging Case AirPods Charging Case MRXJ2ZP/A MV7N2ZP/AKorvattavat Apple langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutA1596
In stock
- SKU
- CS-ARP200SL
22,95 €
Kuvaus / Apple langattomien kuulokkeiden AirPods 2 Charging Case / AirPods Charging Case yhteensopiva akku 390mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-ARP200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157892 |
| Korvaa | A1596 |
| Kapasiteetti (mAh) | 390mAh / 1.48Wh |
| Mitat | 35.00 x 20.05 x 4.75mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review