Apple kannettavan tietokoneen MacBook Pro 14 2021 / A2442 yhteensopiva akku 6050mAh
calcActive())">
Apple kannettavan tietokoneen MacBook Pro 14 2021 / A2442 yhteensopiva akku 6050mAh
Apple kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMacBook Pro 14 2021 A2442 EMC3650 MKGR3LL/A MKGP3LL/A MKGT3LL/A MKGQ3LL/AKorvattavat Apple kannettavan tietokoneen alkuperäisakutA2519 080-333-4000
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-AM2519NB
69,95 €
56,95 €
Kuvaus / Apple kannettavan tietokoneen MacBook Pro 14 2021 / A2442 yhteensopiva akku 6050mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-AM2519NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,47 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194613 |
| Korvaa | A2519 / 080-333-4000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6050mAh / 69.39Wh |
| Mitat | 256.90 x 79.30 x 8.50mm |
Stocks
Write Your Own Review