Apple kannettavan tietokoneen Macbook 16 A2485 Late 2021 yhteensopiva akku 8600mAh
calcActive())">
Apple kannettavan tietokoneen Macbook 16 A2485 Late 2021 yhteensopiva akku 8600mAh
Apple kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Macbook 18.1 Macbook 18.2 Macbook 16" A2485 Late 2021 EMC 3651 MK1E3LL/A MK183LL/A MK1F3LL/A MK193LL/A MK1H3LL/A MK1A3LL/A
In stock
- SKU
- CS-AM2527NB
79,95 €
66,95 €
Kuvaus / Apple kannettavan tietokoneen Macbook 16 A2485 Late 2021 yhteensopiva akku 8600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-AM2527NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,45 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194620 |
| Korvaa | A2527 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8600mAh / 98.47Wh |
| Mitat | 300.20 x 99.40 x 9.00mm |
Stocks
Write Your Own Review