Apple Watch 42mm akku 240mAh
calcActive())">
Apple Watch 42mm akku 240mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple älykellojen kanssa:
In stock
- SKU
- CS-IPW579SH
19,95 €
Kuvaus / Apple Watch 42mm akku 240mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi älykellojen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-IPW579SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147992 |
| Korvaa | A1579 |
| Kapasiteetti (mAh) | 240mAh / 0.91Wh |
| Mitat | 28.30 x 20.20 x 5.00mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review