Apple iPodin iPod Video 5th 5.5 Gen 60GB / iPod Video 5th 5.5 Gen 80GB iFlash yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Apple iPodin iPod Video 5th 5.5 Gen 60GB / iPod Video 5th 5.5 Gen 80GB iFlash yhteensopiva akku 3000mAh
Apple iPodin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitiPod Video 5th 5.5 Gen 60GB iPod Video 5th 5.5 Gen 80GB iFlashKorvattavat Apple iPodin alkuperäisakutTF424090
In stock
- SKU
- CS-IPD650SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Apple iPodin iPod Video 5th 5.5 Gen 60GB / iPod Video 5th 5.5 Gen 80GB iFlash yhteensopiva akku 3000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple iPodin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sit…
More Information
| SKU | CS-IPD650SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203025 |
| Korvaa | TF424090 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 75.10 x 55.80 x 3.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review