Apple iPodin iPOD ipod shuffle 3rd / ipod shuffle 3rd generation yhteensopiva akku 73mAh
calcActive())">
Apple iPodin iPOD ipod shuffle 3rd / ipod shuffle 3rd generation yhteensopiva akku 73mAh
Apple iPodin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitiPOD ipod shuffle 3rd ipod shuffle 3rd generationKorvattavat Apple iPodin alkuperäisakut616-0429
In stock
- SKU
- CS-IPSF3SL
18,95 €
Kuvaus / Apple iPodin iPOD ipod shuffle 3rd / ipod shuffle 3rd generation yhteensopiva akku 73mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple iPodin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sit…
More Information
| SKU | CS-IPSF3SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057710 |
| Korvaa | 616-0429 |
| Kapasiteetti (mAh) | 73mAh / 0.27Wh |
| Mitat | 26.19 x 13.79 x 3.49mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review