Apple iPod Nano 7, iPod Nano 7th MP3-Soittimen Akku
calcActive())">
Apple iPod Nano 7, iPod Nano 7th MP3-Soittimen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple MP3-soittimien kanssa:
iPod Nano 7 iPod Nano 7thTämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple MP3-soittimien alkuperäisakut:616-0639 616-0640
In stock
- SKU
- CS-IPNA7SL
20,95 €
Kuvaus / Apple iPod Nano 7, iPod Nano 7th MP3-Soittimen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-IPNA7SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076612 |
| Mitat | 39.65 x 33.26 x 1.63mm |
| Korvaa | 616-0639 / 616-0640 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.74Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review