Apple iPhone 14 Pro yhteensopiva akku 3200mAh
calcActive())">
Apple iPhone 14 Pro yhteensopiva akku 3200mAh
Apple puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitiPhone 14 ProKorvattavat Apple puhelimen alkuperäisakutA2866
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-IPH141SL
25,95 €
23,95 €
Kuvaus / Apple iPhone 14 Pro yhteensopiva akku 3200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
More Information
| SKU | CS-IPH141SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187400 |
| Korvaa | A2866 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.38Wh |
| Mitat | 79.30 x 60.10 x 5.20mm |
Stocks
Write Your Own Review