Apple iPad Pro 9.7 / 10.2 / A1673 / A1674 / A1675 akku 7300 mAh
calcActive())">
Apple iPad Pro 9.7 / 10.2 / A1673 / A1674 / A1675 akku 7300 mAh
Apple yhteensopiva tabletin akku. Sopii ainakin seuraaviin Apple iPad malleihin:
A1673A1674A1675iPad 6.3iPad 6.4iPad Pro 9.7
iPad 10.2
iPad 10.2 2019
iPad 10.2 7th Gen
In stock
- SKU
- CS-IPA166SL
45,95 €
Kuvaus / Apple iPad Pro 9.7 / 10.2 / A1673 / A1674 / A1675 akku 7300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-IPA166SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126294 |
| Korvaa | A1664 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 27.89Wh |
| Mitat | 177.80 x 127.50 x 2.60mm |
| Jännite | 3,82 V |
Stocks
| tuusula-varasto | , |
3 units available |
|---|---|---|
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review