Apple iPad Pro 11 2024 yhteensopiva akku 8150mAh
calcActive())">
Apple iPad Pro 11 2024 yhteensopiva akku 8150mAh
Apple tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A2836 A2837 A3006 iPad Pro 11 2024
In stock
- SKU
- CS-IPA836SL
111,95 €
Kuvaus / Apple iPad Pro 11 2024 yhteensopiva akku 8150mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
More Information
| SKU | CS-IPA836SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.84V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128222576 |
| Korvaa | 0098S |
| Kapasiteetti (mAh) | 8150mAh / 31.3Wh |
| Mitat | 188.50 x 137.40 x 3.10mm |
Stocks
Write Your Own Review