Apple iPad Mini 4 akku 5100 mAh
calcActive())">
Apple iPad Mini 4 akku 5100 mAh
Apple yhteensopiva tabletin akku. Sopii ainakin seuraaviin Apple iPad malleihin:
A1538 A1546 A1550 iPad 5.2 iPad mini 4
In stock
- SKU
- CS-IPA155SL
33,95 €
27,95 €
Kuvaus / Apple iPad Mini 4 akku 5100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-IPA155SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123019 |
| Korvaa | A1546 / 020-00297 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 19.48Wh |
| Mitat | 151.70 x 101.40 x 2.30mm |
| Jännite | 3,82 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review