Apple iPad Mini 2 / 3 akku 6400 mAh
calcActive())">
Apple iPad Mini 2 / 3 akku 6400 mAh
Apple yhteensopiva tabletin akku. Sopii ainakin seuraaviin Apple iPad malleihin:
A1489 A1490 iPad Mini 2iPad Mini 3
In stock
- SKU
- CS-IPA149SL
43,95 €
38,95 €
Kuvaus / Apple iPad Mini 2 / 3 akku 6400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-IPA149SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083689 |
| Korvaa | A1489 / A1512 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 156.15 x 100.26 x 3.33mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| hertsi-varasto | , |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review