Apple iPad Mini 1 akku 4490mAh
calcActive())">
Apple iPad Mini 1 akku 4490mAh
Apple yhteensopiva tabletin akku. Sopii ainakin seuraaviin Apple iPad malleihin:
iPad Mini 1 A1432 A1445 A1454
In stock
- SKU
- CS-IPA144SL
29,95 €
27,95 €
Kuvaus / Apple iPad Mini 1 akku 4490mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-IPA144SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071693 |
| Korvaa | 616-0627 / 616-0633 / 616-0688 / DAK290448-W090H01LH / A1432 / A1454 / A1455 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4490mAh / 16.61Wh |
| Mitat | 151.22 x 98.66 x 2.21mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| tuusula-varasto | , |
2 units available |
|---|---|---|
| hertsi-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review